نکات مهم برای استفاده از مایکروویو | نصب و تعمیر مایکروویو | 09154243007

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو | نصب و تعمیر انواع مایکروفر | تعمیر اقساطی با چک صیادی

09154243007

وقتی غذا با مایکروویو درست می‌کنید غذای خوب و جا افتاده‌ای نمی‌شود؟

مایکروویو منزل کثیف شده و نمی‌دانید چطور تمیزش کنید؟

هنوز این دستگاه را ندارید و نمی‌دانید با مایکروفر چه فرقی دارد یا نام درست آن چیست و ماکروویو باید تلفظش کنید یا مایکروویو؟

جام جم سرا برای شما نکات، توصیه‌ها و دانستنیهایی در این زمینه را گردآوری کرده است که پس از مطالعه آن‌ها به جواب نسبتاً مناسبی خواهید رسید.
اول از همه باید بدانید مایکروویو با ماکروویو تفاوت دارد. مایکرو پسوندی برای ریز و کوچک بودن است و مایکرفو بر عکس آن: پسوندی برای بزرگ بودن.

مایکروویو یعنی امواج ریزی که دارای فرکانس بالا و طول موج کم است، در حالی که ماکروویو عکس آن است. از سوی دیگر، مایکروفر هم با مایکروویو متفاوت است. مایکروفر در واقع اجاقی است که در آن از امواج مغناطیسی خبری نیست و برای گرم شدن و پخت مواد غذایی مستقیما از حرارت استفاده می‌شود نه از امواج. پس در این زمینهٔ خاص، استفاده از کلمات مایکرو،

مایکروفر و مایکروویو کلماتی درست است و همچنین نمی‌توان به جای مایکروویو گفت مایکروفر، یا بالعکس.
تمرکز کنیم بر موضوع این نوشته: مایکروویو!

به کدام سایت ها میتوان اعتماد کرد جهت تعمیر مایکروویو در مشهد

معمولا سایت‌هایی که در زمینه معرفی تعمیرکار فعالیت دارند شرکت های دانش بنیان در زمینه طراحی سایت هستند و هیچ گونه تخصصی در زمینه تعمیرات ندارند و اکثرا جواز اینکار را هم ندارند. سایت‌های زیادی مانند دیوار، سنجاق، خدمت از ما مشهد، نیاز روز و غیره وجود دارند که کار آن‌ها تبلیغ آگهی می‌باشد.

معمولا کلاهبرداران در چنین سایت های تبلیغ میکنند و شما هیچ گونه شکایتی از صاحب سایت نمی‌توانید بکنید

چرا میگوییم سایت ها با دامنه .ir بهتر است که تعمیر مایکروویو خود را در مشهد به آن‌ها بسپارید؟

دامنه‌های دات ای آر یا همان دامنه ملی ایران به دلیل ثبت قوی و ارائه آدرس از مالک سایت و دریافت کد ملی و دریافت شماره تماس معتبر و این که چون دامنه ملی هستند امکان ثبت شکایت از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا وجود دارد بهتر است.

چرا نباید به سایت هایی که ابتدای آنها کلمه ad آورده شده جهت تعمیر مایکروویو در مشهد اعتماد کرد؟

کلمه ad  که ابتدای سایت های که در سطح بالا نتایج جستجو قرار میگیرند تبلیغات گوگل هستن به تبلیغات توجه کردن همان اشتباهی است که خیلی از مشتریان انجام می‌دهند اعتماد به تبلیغات کالا کار اشتباهی است.

کلاهبرداران به راحتی می‌توانند از طریق تبلیغات گوگل در سطح بالای نتایج قرار بگیرند و از این طریق کلاهبرداری کنند، معمولا دارای جواز نیستند معمولا تعمیرکار متخصص نیستند و بازاریاب هستند، مکان خاصی ندارند، نمایندگی در شهر مربوطه ندارند و تکنسین محور هستند.

چرا باید جهت تعمیر مایکروویو در مشهد به برندینگ توجه کرد؟

به احتمال زیاد نام دیجی کالا به گوشتان خورده باشد دیجی کالا یکی برندهای خوش نام و معتبر ایرانی است که توانسته با تعهد و تجربه و رضایت مشتری خود را در بین برندهای ایرانی معتبر کند.

برند ما در بین تعمیرکاران مجاز مشهد تعمیر است راه ارتباط با مشهد تعمیر شماره تماس 09154243007 – 09034243007 می باشد که مشتریان می‌توانند از طریق تماس یا واتس آپ سوالات خود را به صورت رایگان از ما بپرسند و یا در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنند تا کارشنان ما پاسخگوی آن‌ها باشند .

چرا نباید به آگهی های دیوار جهت تعمیر مایکروویو در مشهد اعتماد کرد؟

همانطور که در بالا به آن اشاره شد سایت‌های تبلیغات آگهی صرفا شماره آگهی دهنده را در اختیار شما قرار می‌دهند و هیچگونه سابقه از داشتن جواز و تایید مکان در این سایت‌ها وجود ندارد و شما نمی‌دانید شخصی که به منزل شما مراجعه می‌کند آیا شخصی مطمئن و یا دارای جواز و مکان معتبر می‌باشد یا خیر

بسیاری از کلاهبرداری‌های انجام شده از طریق آگهی در دیوار رخ داده است.

نداشتن محل کار ثابت و جواز اتحادیه مهم است و باید به آن توجه کرد؟

چرا میگوییم داشتن مجوز ضروری است به علت اینکه اتحادیه اطلاعات و مشخصات شخص مزبور را داراست و در صورت ایجاد مشکل و اختلاف به آسانی قادر به رفع مشکل می‌باشد. اصولا لازمه‌ی کسب مجوز داشتن یک مکان ثابت و مشخص است. ارائه مدارک فنی در زمینه تخصص لازم، گذراندن دوره‌های فنی و حرفه‌ای و در نتیجه اخذ درجه تعمیرکاری و تبحر در زمینه موردنظر است.

به برند و معتبر بودن شرکت توجه کنید

سعی کنید با برندهای شناخته شده و معروف کار کنید به عنوان مثال دی‌جی کالا یکی از معتبرترین فروشگاه‌ها می‌باشد، شما میتوانید برند مشهد تعمیر را در اینترنت جستجو کرده و مکان ثابت و نام مالک اصلی برند را مشاهده کنید.

با عضویت در باشگاه مشتریان مشهد تعمیر

[visual-link-preview encoded=”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”]

به کسب و کار و سابقه واقعی شرکت دقت کنید

به نام شرکت و سابقه خدماتی شرکت دقت کنید .

چرا و چطور به مشهد تعمیر اعتماد کنیم؟ مشهد تعمیر کجاست؟

مشهد تعمیر دارای 4 شعبه در سطح شهر مشهد با مجوز از اتحادیه مربوطه می باشد.

سناباد | سرافرازان بزودی افتتاح میشود | توس دو شعبه | طبرسی جنوبی | بلوار شریعتی | خدمات پارس

لوکیشن دفتر مرکزی در گوگل ثبت شده و شما میتوانید با تحقیق در مورد دامنه ما آدرس دفتر مرکزی و اطلاعات صاحب کسب و کار رو بدست آورید .

چرا باید بعد از پایان تعمیر به شماره 09154243007 اطلاع دهیم و رضایمندی خود را اعلام کنیم ؟

مشتری گرامی خواهشمندیم بعد از تعمیر دستگاه توسط تکنسین مربوطه رضایت‌مندی و هزینه دریافتی توسط تکنسین را به ما اعلام کنید تا گارانتی دستگاه شما بعد از تعمیر ثبت شود و ما را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری نمایید .

چگونه می‌شود از مشهد تعمیر انتقاد یا پیشنهادی کرد؟آیا انتقاد کردن تاثیر دارد؟

مشتری گرامی خواهشمندیم جهت اراِئه خدمات پس از فروش بهتر در شهر مشهد و سایر شهرهای استان خراسان برای ارتباط با مشهد تعمیر از طریق شماره‌های | 09154243007 | 09034243007 | انتقادات و پیشنهادات خود را اعلام نمایید .

چطور می توانیم با مشهد تعمیر به عنوان تکنسین | نماینده خدمات دارای جواز کسب | کار اداری | همکاری در فروش | همکاری داشته باشیم ؟

مراجعه کننده محترم به سایت مشهد تعمیر شما میتوانید اطلاعات و روزمه خود را از طریق ( ارتباط با ما ) ثبت یا به شماره | 090154243007 | 09034243007 در واتس آپ ارسال کنید؛ مجموعه مشهد تعمیر جهت استخدام هیچگونه محدودیت سنی و جنسیت ندارد و کلیه افراد میتوانند با هر رده سنی و تحصیلات و توانایی در مشهد تعمیر آموزش ببینند و کسب درآمد داشته باشند.

چگونه هزینه تعمیر را اقساطی پرداخت کنیم؟

مشتریان گرامی مشهد تعمیر در شهر مشهد، گلبهار و نیشابور میتوانند در صورت داشتن چک صیادی و کارمندی میتوانند هزینه قطعه را به صورت نقدی پرداخت و اجرت فاکتور را به صورت اقساط پرداخت کنند.

خرید مایکروویو در مشهد چگونه است؟

تیم مشهد تعمیر در زمینه مشاوره، خرید و فروش انواع مایکروویو در مشهد فعال است. مشتری گرامی شما میتوانید با توجه به بودجه خرید و سایز که قصد خرید آنرا را دارید می‌توانید با کارشناسان مشهد تعمیر 09154243007 در ارتباط باشید .

تعمیر اقساطی مایکروویو در مشهد

مشتریان گرامی در مشهد، نیشابور و گلبهار برای ارتباط با واحد فنی مشهد تعمیر 09154243007 میتوانید در صورت داشتن چک صیادی هزینه تعمیر مایکروویو خود را به صورت اقساطی تسویه حساب نمایید و گارانتی دریافت کنید. در مشهد تعمیر قطعه به صورت نقد خریداری شده و با مشتری به صورت نقدی تسویه خواهد شد. مشتریان میتوانند بخشی از قیمت قطعه و اجرت را به صورت دو تا سه قسط پرداخت کند .

همکاری با مشهد تعمیر

مشتریان گرامی مشهد تعمیر شما میتوانید جهت پرداخت هزینه تعمیرات با مشهد تعمیر همکاری نمایید و از تخفیفات ویژه برخوردار شوید. جهت همکاری و استخدام با شماره 09154243007 تماس بگیرید .

امتیاز دادن به مشهد تعمیر و اعلام رضایت از تعمیر یا انتقاد و پیشنهادات

مشتری گرامی شما میتوانید با سرچ زدن کلمه مشهد تعمیر به ما در اینترنت امتیاز دهید جهت دریافت ویدیو آموزشی امتیاز دادن و انتقاد از مشهد تعمیر به شماره 09154243007 یا شماره 09034243007 در واتس آپ پیام بدهید.

نکات مهم استفاده از مایکروویو

امواج آن الکترومغناطیسی است؛ امواجی رادیویی با فرکانس بسیار بالا که هر چه فرکانس تشعشع بالا‌تر رود،

طول موج آن کمتر می‌شود و به همین علت به آن (مایکروویو) یعنی امواج کوتاه می‌گویند.

اشعه مادون قرمز و ماوراء بنفش و X هم از امواج الکترومغناطیسی هستند اما طول موج آن‌ها حتی از امواج مایکروویو هم کوتاه‌تر است.

این امواج ممکن است در برخورد با یک ماده، منعکس، منتشر یا جذب شود.

مواد فلزی این امواج را کاملا منعکس می‌کنند.

اغلب مواد غیرفلزی مثل شیشه و پلاستیک امواج را از خود عبور می‌دهند و موادی که جاری آب هستند مانند غذا‌ها و حتی انسان،

انرژی این امواج را جذب می‌کنند.

اگر سرعت جذب انرژی یک ماده بیش از سرعت از دست دادن آن باشد، دمای آن ماده بالا می‌رود.
اما گر غذایتان خوب نمی‌شود مشکل از مایکروویو نیست بلکه مشکل از نکته‌هایی است که نمی‌دانید.

لازمهٔ آشپزی خوب با مایکروویو و استفاده و تمیز کردن آن، دانستن همین نکته‌هاست. برخی از این نکات را بخوانید:
– با توجه به اینکه قطعات نازک سریع‌تر از قطعات ضخیم می‌پزند،

توصیه می‌شود قطعات ناهمگون به نحوی در مایکرویو قرار گیرند

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو

که بخش ضخیم قطعه به سمت خارج سینی گردان و بخش نازک به سمت داخل باشد
بدین ترتیب، انرژی امواج مایکروویو، بیشتر روی کناره‌های محفظه پخت متمرکز می‌شود.

به طور مثال ران‌های مرغ را به نحوی قرار دهید که قسمت نازک آن به سمت داخل سینی گردان و قسمت ضخیم آن به سمت خارج باشد.
– با توجه به اینکه مواد غذایی به طور طبیعی برای گرم کردن یا طبخ آب کافی دارند تنها مقدار کمی آب اضافه کنید
این امر زمان پخت را کاهش داده، ویتامین‌ها و مواد معدنی مواد غذایی را حفظ می‌کند.
– برای یخزدایی مواد غذایی نگهداری شده در فریزر، از قابلیت یخ زدایی اتوماتیک مایکروویو خود استفاده کنید
اگر مواد غذایی در یک یخچال برفکدار منجمد شده‌اند ابتدا برفک رویه خارجی را با یک برس پاک کنید.

برای ترکیب اصلی غذا (مثل گوشت و ماهی) در دو مرحله عمل کنید. به طور مثال اگر می‌خواهید عمل یخزدایی را در ۶ دقیقه انجام دهید، مایکروویو را ابتدا برای ۳ دقیقه برنامه ریزی کنید و بعد از زیر و رو کردن قطعه دوباره روند یخزدایی را پی بگیرید کنید.

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو

– برای یخزدایی نان، شیرینی و همبرگر بهتر است آن‌ها را داخل ظرف قابل استفاده در مایکروویو گذاشته و روی آن را بپوشانید
مواد غذایی یخزدایی شده باید در کمترین مدت طبخ شوند.
– مایکروویو وسیله‌ای ایده آل برای نرم کردن نان بیات است
البته بهتر است از قطعات کوچک نان استفاده کرده و بلافاصله آن را مصرف کنید زیرا به محض سرد شدن دوباره سفت می‌شود.
– برای گرم کردن شیرینی و نان بهتر است پس از گذاشتن آن‌ها در ظرف قابل استفاده در مایکروویو، روی آن را بپوشانید
– برای اینکه چیپس ترد شود آن را داخل ظرف قابل استفاده در مایکرویو ریخته،

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو

دستگاه را روی قدرت ۱۰۰ درصد برای ۴۵ تا ۶۰ ثانیه تنظیم نموده، بعد از خاتمه ۵ دقیقه صبر کنید
– از پرکردن ظروف کوچک تا لبه آن خودداری کنید
– برای گرم کردن کنسرو اگر قوطی‌ها آهنی هستند آن‌ها را باز کرده

و محتوی آن‌ها را در یک ظرف قابل استفاده در مایکروویو خالی کنید

(یادتان باشد برای جلوگیری از خطراتی چون اشتعال، انفجار و… هیچ جسم فلزی نباید در مایکروویو استفاده شود)
اگر قوطی‌ها شیشه‌ای هستند فقط پوشش و درب آن‌ها را جدا کنید.
– اگرچه غذاهای متعددی را می‌توان با مایکرویو تهیه کرد،

اما اکثریت ما از مایکروویو فقط برای گرم کردن دوباره مواد غذایی استفاده می‌کنیم
رمز موفقیت در احیای مواد غذایی در مایکروویو، رطوبت است.

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو

یک دستمال کاغذی نمناک و بهداشتی راهی بسیار آسان برای کمک به حفظ محتوای آب داخلی مواد غذایی است. یک عدد از آن‌ها را روی کرواسان، برگر یا بوریتوی مانده خود بگذارید تا ببینید چقدر طعم بهتری پیدا می‌کنند.
– نحوه گرم کردن بدون شک به نوع غذایی که میل می‌کنید بستگی دارد
در مورد پیتزا سعی کنید قسمت خشک نان دور آنرا زیر شیر آب آشپزخانه بگیرید،

یا با استفاده از یک ظرف مخصوص مایکروویو، پیتزا را روی دسته کوتاهی از دستمال‌های کاغذی بهداشتی بگذارید.

البته در این صورت برش پیتزای شما چنان که مد نظرتان است ترد نخواهد شد؟ اما دیگر طعم مقوا نخواهد داد.

این روش برای ساندویچ‌ها هم بسیار موثر است. چند قطره آب می‌تواند یک ساندویچ یا برش نان را که در حالت معمولی لهیده می‌شد،

بخوبی پف دار کند.
– غذاهای مکزیکی و یا چینی می‌توانند کار را کمی دشوار کنند اما یک نکته مفید این است که برنج را جداگانه گرم کنیم و پیش از قرار دادن آن در مایکروویو، کمی آب به آن اضافه نماییم
اما در مورد غذاهای تهیه شده با گوشت مرغ مانند مرغ کانگ پائو و یا آروز کان پولو،

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو

بهتر است مراقب آن‌ها باشید و هر یکی دو دقیقه یک بار غذا را هم بزنید.
– حتی قهوه را می‌توان با آب در مایکرویو تازه ساخت
اگر برای مدتی در دمای اتاق مانده باشد، احتمالاً تلخ خواهد بود.

کمی آب برای حذف تلخی اضافه کنید و در مایکروویو قرار دهید (فقط مراقب باشید که نجوشد)
– یک قاعده کلی بسیار خوب برای اینکه از پخته شدن بیش از حد مواد غذایی مانده جلوگیری کنیم، قاعده «نصف و نصف» است: نصف توان و نصف زمان
دما را روی نصف تنظیم کنید؛ و در نصف مدت زمان پخت، غذا را برگردانید، هم بزنید و یا چیدمان آنرا تغییر دهید تا با یکنواختی بیشتری بپزد.
– اگر غذا را در ظرفی برای شما آورده‌اند، بدین معنی نیست که می‌توانید آن را در مایکروویو قرار دهید
هرگز غذاهای پیچیده شده در فویلهای فلزی یا آلومینیومی را به‌‌ همان شکل درون مایکروویو نگذارید و با‌‌ همان ظروف گرم نکنید،

همچنین تحقیقات سلامتی انجام شده وصیه می‌کنند

که از گرم کردن مواد غذایی در ظروف پلاستیکی یا در داخل لفاف پلاستیکی باید خودداری شود.

یک بشقاب شیشه‌ای همیشه انتخابی مطمئن و سالم برای تهیه یا گرم کردن غذا‌ها به وسیلهٔ مایکروویو است؛

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو

بشقاب شیشه‌ای مزهٔ آن را نیز تغییر نمی‌دهد.
– در سیستم مایکرو برای کار با کلید micro دو مطلب را باید بخوبی تشخیص داد

: اینکه چه قدرتی و چه زمانی را باید برای دستگاه مشخص کنیم
با استفاده از سیستم مایکرو غذا فقط پخته می‌شود و برشتگی ندارد.

در این مرحله چه برای پخت و چه برای گرم کردن غذا درپوش ظرف را باید بگذاریم.
– سیستم گریل یا برشته کردن با دکمه grill به کار می‌افتد
اگر بخواهیم مواد غذایی فقط برشته شوند از این کلید استفاده می‌کنیم.

گریل قدرت پخت ندارد و فقط میزان برشتگی سطح مواد غذایی را مشخص می‌کند.

البته در استفاده از امکان گریل ظرف باید بدون درپوش و روی سه پایهٔ بلند باشد.
– کلید ترکیبی یا Combi در مایکروویو هم برای زمانی کاربرد دارد

که بخواهیم مواد غذایی به طور همزمان هم پخته و هم برشته شوند
بدین منظور نیز از ظرف بدون درپوش روی سه پایه بلند یا کوتاه دستگاه استفاده می‌شود.
– غذاهایی که زود‌تر پخته می‌شوند، قدرت کمتری نیاز دارند مثلا جوجه کباب ۱۸۰ وات،

مرغ کامل درسته ۵۴۰ وات، ماهی شکم گرفته ۳۶۰ وات

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو

(ماهی تکه شده هم با‌‌ همان قدرت پخته می‌شود ولی به زمان کمتری نیاز دارد)

پس وقتی ماهی ضخیم‌تر و بزرگ‌تر باشد باید زمان پخت را بیشتر کرد نه قدرت آن را.

برای مواد همخانوادهٔ ماهی هم ۱۸۰ وات قدرت مناسبی است. می‌گو، سوسیس و قارچ هم به ۳۶۰ وات نیاز دارند.

– مواد غذایی سرد که از داخل یخچال بیرون آورده شده، نسبت به موادی با دمای محیط، زمان بیشتری برای گرم شدن نیاز دارند
-مواد دارای پوسته مانند سوسیس و گوجه فرنگی و سیب زمینی را با جسم نوک تیز قبلا سوراخ کنید بعد داخل دستگاه بگذارید تا نترکند
– برای ضد عفونی کردن اسکاچ ظرفشویی، اسکاچ یا اسفنج را در ظرف آبلیمو خیس کنید

و یک دقیقه در ماکروویو بگذارید و البته حواستان باشد منظورمان اسکاچهایی است که در آن‌ها از فلز استفاده نشده.
– برای تمیز کردن مایکروویو و جلوگیری از صرف وقت و تلاش برای سائیدن لکه‌ها، فقط کافی است

که یک چهارم فنجان سرکه و یک فنجان آب را مخلوط کرده، به مدت یک یا دو دقیقه درون مایکروویو قرار دهید

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو

و بگذارید تا مخلوط به نقطه جوش برسد
سرکه پاک کردن لکه‌های غذایی را که داخل مایکروویو چسبیده‌اند،

آسان می‌کند و شما می‌توانید با استفاده از یک اسفنج یا تکه‌ای پارچهٔ نرم لکه‌ها را از بین ببرید.
– هنگام گرم کردن مایعات در لیوان یا فنجان مراقب باشید مایع سرریز نشود

و بعد از داغ شدن هم صبر کنید تا ۳۰ ثانیه بگذرد بعد لیوان را بردارید
– زمان پخت برخی اغذیه حتما باید کوتاه باشد تا غذا خشک نشود یا نسوزد

و درب ظرف را هم محکم نبندید چون ذرات بخار نمی‌توانند خارج شوند

و در نیتجه ممکن است در اثر فشار بخار و جنبش ذرات ظرف شما بترکد.

البته عامل مهمی در تعیین طول مدت عمل گرم کردن یا طبخ موثرند.

کم بودن و زیاد بودن مواد در زود و دیر گرم شدنشان اثرگذارند.

ظروف کوچک‌تر و گرد هم زود‌تر گرم می‌شوند تا ظروف بزرگ و زاویه دار.
– گرم کردن روغن در ماکروویو ممنوع است و از داغ کردنش بتنهایی

(بدون مواد دیگر مثل پیاز) باید خودداری کرد زیرا ممکن است آتش بگیرد،

با این حال، از این دستگاه می‌توان برای آب کردن کره، شکلات و ژلاتین استفاده کرد

(زمان باید خیلی کوتاه باشد و به مرحله داغ شدن نرسد)

نکات مهم برای استفاده از مایکروویو

تعمیرات مایکروویو در سراسر مشهد مقدس پذیرفته می شود

09154243007

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *