نصب و تعمیر دستگاه خانگی و صنعتی اسپرسو | تعمیرات اقساطی | 09154243007

75 / 100
4.9/5 - (27 امتیاز)

نصب و تعمیر دستگاه خانگی و صنعتی اسپرسو

09154243007

نصب و تعمیر دستگاه خانگی و صنعتی اسپرسو

بازدید فنی دستگاه رایگان است، اگه ایراد یا مشکلی داشته باشه اعلام میشه

و اگر دستگاه ایرادی داشته باشه تا جاییکه امکان داشته باشه در محل و در غیر اینصورت به کارگاه انتقال داده میشه

و حداکثر زمان سرویس و رفع عیب در کارگاه ۷۲ساعته هست،
از تماس شما با گروه فنی و مهندس یمشهد تعمیر  سپاس‌گزاریم!

چگونه می‌توانیم کمکتان کنیم!؟

۱-نصب و راه اندازی دستگاه اسپرسوساز
۲-اعزام تکنیسن فنی جهت رفع عیب و ارائه خدمات فنی در محل
۳-درخواست جنرال سرویس و اعزام تکنیسین جهت حمل دستگاه به کارگاه ۴-تامین قطعه و لوازم جانبی و مصرفی
۵-سوالات فنی و عمومی
۶-مشاوره در تجهیز و راه اندازی ، خرید و فروش و…

مشهد تعمیر

با ده سال سابقه فعالیت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش با اشتغال زایی مستقیم 5 نفر و 60 نفر به صورت غیر مستقیم ارائه خدمات مینماید.

به کدام سایت ها میتوان اعتماد کرد جهت نصب و تعمیر دستگاه خانگی و صنعتی اسپرسو در مشهد

معمولا سایت‌هایی که در زمینه معرفی تعمیرکار فعالیت دارند شرکت های دانش بنیان در زمینه طراحی سایت هستند و هیچ گونه تخصصی در زمینه تعمیرات ندارند و اکثرا جواز اینکار را هم ندارند. سایت‌های زیادی مانند دیوار، سنجاق، خدمت از ما مشهد، نیاز روز و غیره وجود دارند که کار آن‌ها تبلیغ آگهی می‌باشد.

معمولا کلاهبرداران در چنین سایت های تبلیغ میکنند و شما هیچ گونه شکایتی از صاحب سایت نمی‌توانید بکنید

چرا میگوییم سایت ها با دامنه .ir بهتر است  که نصب و تعمیر دستگاه خانگی و صنعتی اسپرسو خود را در مشهد به آن‌ها بسپارید؟

دامنه‌های دات ای آر یا همان دامنه ملی ایران به دلیل ثبت قوی و ارائه آدرس از مالک سایت و دریافت کد ملی و دریافت شماره تماس معتبر و این که چون دامنه ملی هستند امکان ثبت شکایت از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا وجود دارد بهتر است.

چرا نباید به سایت هایی که ابتدای آنها کلمه ad آورده شده جهت نصب و تعمیر دستگاه خانگی و صنعتی اسپرسو در مشهد اعتماد کرد؟

کلمه ad که ابتدای سایت های که در سطح بالا نتایج جستجو قرار میگیرند تبلیغات گوگل هستن به تبلیغات توجه کردن همان اشتباهی است که خیلی از مشتریان انجام می‌دهند اعتماد به تبلیغات کالا کار اشتباهی است.

کلاهبرداران به راحتی می‌توانند از طریق تبلیغات گوگل در سطح بالای نتایج قرار بگیرند و از این طریق کلاهبرداری کنند، معمولا دارای جواز نیستند معمولا تعمیرکار متخصص نیستند و بازاریاب هستند، مکان خاصی ندارند، نمایندگی در شهر مربوطه ندارند و تکنسین محور هستند.

چرا باید جهت نصب و تعمیر دستگاه خانگی و صنعتی اسپرسو در مشهد به برندینگ توجه کرد؟

به احتمال زیاد نام دیجی کالا به گوشتان خورده باشد دیجی کالا یکی برندهای خوش نام و معتبر ایرانی است که توانسته با تعهد و تجربه و رضایت مشتری خود را در بین برندهای ایرانی معتبر کند.

برند ما در بین تعمیرکاران مجاز مشهد تعمیر است راه ارتباط با مشهد تعمیر شماره تماس 09154243007 – 09034243007 می باشد که مشتریان می‌توانند از طریق تماس یا واتس آپ سوالات خود را به صورت رایگان از ما بپرسند و یا در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنند تا کارشنان ما پاسخگوی آن‌ها باشند .

چرا نباید به آگهی های دیوار جهت نصب و تعمیر دستگاه خانگی و صنعتی اسپرسو در مشهد اعتماد کرد؟

همانطور که در بالا به آن اشاره شد سایت‌های تبلیغات آگهی صرفا شماره آگهی دهنده را در اختیار شما قرار می‌دهند و هیچگونه سابقه از داشتن جواز و تایید مکان در این سایت‌ها وجود ندارد و شما نمی‌دانید شخصی که به منزل شما مراجعه می‌کند آیا شخصی مطمئن و یا دارای جواز و مکان معتبر می‌باشد یا خیر

بسیاری از کلاهبرداری‌های انجام شده از طریق آگهی در دیوار رخ داده است.

نداشتن محل کار ثابت و جواز اتحادیه مهم است و باید به آن توجه کرد؟

چرا میگوییم داشتن مجوز ضروری است به علت اینکه اتحادیه اطلاعات و مشخصات شخص مزبور را داراست و در صورت ایجاد مشکل و اختلاف به آسانی قادر به رفع مشکل می‌باشد. اصولا لازمه‌ی کسب مجوز داشتن یک مکان ثابت و مشخص است. ارائه مدارک فنی در زمینه تخصص لازم، گذراندن دوره‌های فنی و حرفه‌ای و در نتیجه اخذ درجه تعمیرکاری و تبحر در زمینه موردنظر است.

به برند و معتبر بودن شرکت توجه کنید

سعی کنید با برندهای شناخته شده و معروف کار کنید به عنوان مثال دی‌جی کالا یکی از معتبرترین فروشگاه‌ها می‌باشد، شما میتوانید برند مشهد تعمیر را در اینترنت جستجو کرده و مکان ثابت و نام مالک اصلی برند را مشاهده کنید.

شارژ رایگان ایرانسل | شارژ رایگان همراه اول | با عضویت در باشگاه مشتریان مشهد تعمیر

[visual-link-preview encoded=”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”]

به کسب و کار و سابقه واقعی شرکت دقت کنید

به نام شرکت و سابقه خدماتی شرکت دقت کنید .

چرا و چطور به مشهد تعمیر اعتماد کنیم؟ مشهد تعمیر کجاست؟

مشهد تعمیر دارای 4 شعبه در سطح شهر مشهد با مجوز از اتحادیه مربوطه می باشد.

سناباد | سرافرازان بزودی افتتاح میشود | توس دو شعبه | طبرسی جنوبی | بلوار شریعتی | خدمات پارس

لوکیشن دفتر مرکزی در گوگل ثبت شده و شما میتوانید با تحقیق در مورد دامنه ما آدرس دفتر مرکزی و اطلاعات صاحب کسب و کار رو بدست آورید .

چرا باید بعد از پایان تعمیر به شماره 09154243007 اطلاع دهیم و رضایمندی خود را اعلام کنیم ؟

مشتری گرامی خواهشمندیم بعد از تعمیر دستگاه توسط تکنسین مربوطه رضایت‌مندی و هزینه دریافتی توسط تکنسین را به ما اعلام کنید تا گارانتی دستگاه شما بعد از تعمیر ثبت شود و ما را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری نمایید .

چگونه می‌شود از مشهد تعمیر انتقاد یا پیشنهادی کرد؟آیا انتقاد کردن تاثیر دارد؟

مشتری گرامی خواهشمندیم جهت اراِئه خدمات پس از فروش بهتر در شهر مشهد و سایر شهرهای استان خراسان برای ارتباط با مشهد تعمیر از طریق شماره‌های | 09154243007 | 09034243007 | انتقادات و پیشنهادات خود را اعلام نمایید .

چطور می توانیم با مشهد تعمیر به عنوان تکنسین | نماینده خدمات دارای جواز کسب | کار اداری | همکاری در فروش | همکاری داشته باشیم ؟

مراجعه کننده محترم به سایت مشهد تعمیر شما میتوانید اطلاعات و روزمه خود را از طریق ( ارتباط با ما ) ثبت یا به شماره | 090154243007 | 09034243007 در واتس آپ ارسال کنید؛ مجموعه مشهد تعمیر جهت استخدام هیچگونه محدودیت سنی و جنسیت ندارد و کلیه افراد میتوانند با هر رده سنی و تحصیلات و توانایی در مشهد تعمیر آموزش ببینند و کسب درآمد داشته باشند.

چگونه هزینه تعمیر را اقساطی پرداخت کنیم؟

مشتریان گرامی مشهد تعمیر در شهر مشهد، گلبهار و نیشابور میتوانند در صورت داشتن چک صیادی و کارمندی میتوانند هزینه قطعه را به صورت نقدی پرداخت و اجرت فاکتور را به صورت اقساط پرداخت کنند.

خرید دستگاه اسپرسوساز در مشهد چگونه است؟

تیم مشهد تعمیر در زمینه مشاوره، خرید و فروش انواع اسپرسوساز در مشهد فعال است. مشتری گرامی شما میتوانید با توجه به بودجه خرید و سایز که قصد خرید آنرا را دارید می‌توانید با کارشناسان مشهد تعمیر 09154243007 در ارتباط باشید .

تعمیر اقساطی دستگاه اسپرسوساز در مشهد

مشتریان گرامی در مشهد، نیشابور و گلبهار برای ارتباط با واحد فنی مشهد تعمیر 09154243007 میتوانید در صورت داشتن چک صیادی هزینه تعمیر اسپرسوساز خود را به صورت اقساطی تسویه حساب نمایید و گارانتی دریافت کنید. در مشهد تعمیر قطعه به صورت نقد خریداری شده و با مشتری به صورت نقدی تسویه خواهد شد. مشتریان میتوانند بخشی از قیمت قطعه و اجرت را به صورت دو تا سه قسط پرداخت کند .

همکاری با مشهد تعمیر

مشتریان گرامی مشهد تعمیر شما میتوانید جهت پرداخت هزینه تعمیرات با مشهد تعمیر همکاری نمایید و از تخفیفات ویژه برخوردار شوید. جهت همکاری و استخدام با شماره 09154243007 تماس بگیرید .

امتیاز دادن به مشهد تعمیر و اعلام رضایت از تعمیر یا انتقاد و پیشنهادات

مشتری گرامی شما میتوانید با سرچ زدن کلمه مشهد تعمیر به ما در اینترنت امتیاز دهید جهت دریافت ویدیو آموزشی امتیاز دادن و انتقاد از مشهد تعمیر به شماره 09154243007 یا شماره 09034243007 در واتس آپ پیام بدهید.

 فروش محصولات

کلیه لوازم برقی و لوازم خانگی از جمله  تلویزیون لباسشویی ظرفشویی کولر گازی پکیج و تاسیسات

یخچال و ماکروفر اجاق گاز فرتوکار آبمیوه گیری تستر سولاردام غذاساز اتو بخار اتو پرس چای ساز قهوه ساز

کوشکوب برقی جاروبرقی جاروشارژی ساید بای ساید پکیج بخاری کولر آبی  آماده خدمت رسانی میباشد.

یک دهه تجربه در زمینه تعمیرات صوت و تصویری و لوازم خانگی و کولرگازی و پکیج و لوازم ریز آشپزخانه

ما را تبدیل به بهترین برند ارائه دهنده خدمات پس از فروش از 1 ماه ضمانت تا 36 ماه ضمانت محصولات با ارائه فاکتور کتبی به مشتری نموده است.

تعمیر و نصب بیش از 25 هزار دستگاه ما را در ارائه خدمات با کیفیت به مشتری یاری می نماید .

بازدید فنی دستگاه رایگان است .،اگه ایراد یا مشکلی داشته باشه اعلام میشه

مشتریان ما میتوانند کلیه وسایل برقی منزلشان را با خیالت راحت و آسوده و تعمیر سریع و با ضمانت کتبی  مشهد تعمیر بسپارند.

مزایای رقابتی بودن مشهد تعمیر/مشهد فروش

 1. طبق تعرفه بودن خدمات
 2. تخفیف به مشتریان وفادار
 3. فروش بهترین برند های بازار
 4. ارائه سریعترین تعمیرات
 5. باشگاه مشتریان
 6. ارائه فاکتور و ضمانت نامه کتبی
 7. خدمات پس از فروش بیش از 40 برند موجود در بازار
 8. بیش از 60 تیم فنی
 9. دارای سه مغازه و کارگاه در چند نقطه شهر جهت ارائه سریعتر خدمات و نزدیکی مشتری به مرکز
 10. دارای کارگاه مجهز

بازدید فنی دستگاه رایگان است .،اگه ایراد یا مشکلی داشته باشه اعلام میشه

آدرس کارگاه مطهری شمالی

آدرس مغازه مشهد خیابان قاسم آباد خیابان اندیشه بین  اندیشه 14 و 16 نرسیده به سه راه شریعتی نزدیک به بازار طلا و  روبروی فرش مشهد

مشهد فروش بخش فروش قطعات یدکی و دستگاه های لوازم خانگی را برعهده دارد .

مشهد تعمیر بخش ارائه خدمات پس از فروش لوازم صوتی و تصویری و  لوازم خانگی  و لوازم آشپزخانه و کولرگازی وپکیج را عهده دار می باشد.

شماره های تماس :

09154243007     /    09034243007   /  

2 نظر

 1. آواتار کسرایی

  تعمیر اسپرسو در مشهد – تعمیر اسپرسو خانگی و صنعتی در مشهد – طبرسی جنوبی

 2. آواتار مهدی برگی

  سلام ممنون بابت مقاله خوبتون
  جهت تعمیر دستگاه اسپرسو ساز صنعتی و خانگی در مشهد، حدود هزینه نصب و تعمیرات اسپرسو ساز توسط تکنسین های مشهد تعمیر چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *