تعویض فیلتر یخچال اسنوا در مشهد

87 / 100

تعویض فیلتر ساید اسنوا مشهد | تعمیر یخچال اسنوا | خرید و فروش انواع یخچال 

آموزش تعویض فیلتر یخچال اسنوا در مشهد

جهت تعویض فیلتر یخچال اسنوا در مشهد میتوانید با شماره 09154243007 تماس بگیرید .یکی از این امکانات یخچال فریزرهای امروزی، آبسردکن متصل به درب یخچال است که تجربه کاربری را بهبود بخشیده است و از به هدر رفتن انرژی هنگام باز کردن یخچال جهت آشامیدن آب، جلوگیری می‌کند. اما آب موجود در این آبسردکن چگونه تامین می‌شود؟

در مدل‌های قدیمی یک مخزن آب داخل یخچال وجود داشت که باید به صورت دستی پر می‌شد، اما مدل‌های جدید مستقیما به آب شهری وصل می‌شوند و به همین دلیل باید برای تصفیه، حفظ سلامت آب و افزایش کیفیت آن، از فیلترهای مخصوص یخچال استفاده شود. فیلترهای ساید بای ساید در زمان مناسب باید تعویض شوند. اگر این کار پشت گوش انداخته شود، فیلتر به محل تجمع و رشد باکتری‌ها تبدیل می‌شود و در نهایت به سیستم داخلی یخچال نیز صدمه خواهد زد.

به کدام سایت ها میتوان اعتماد کرد جهت تعمیر یخچال اسنوا در مشهد

معمولا سایت‌هایی که در زمینه معرفی تعمیرکار فعالیت دارند شرکت های دانش بنیان در زمینه طراحی سایت هستند و هیچ گونه تخصصی در زمینه تعمیرات ندارند و اکثرا جواز اینکار را هم ندارند. سایت‌های زیادی مانند دیوار، سنجاق، خدمت از ما مشهد، نیاز روز و غیره وجود دارند که کار آن‌ها تبلیغ آگهی می‌باشد.

معمولا کلاهبرداران در چنین سایت های تبلیغ میکنند و شما هیچ گونه شکایتی از صاحب سایت نمی‌توانید بکنید

چرا میگوییم سایت ها با دامنه .ir بهتر است که تعمیر یخچال اسنوا خود را در مشهد به آن‌ها بسپارید؟

دامنه‌های دات ای آر یا همان دامنه ملی ایران به دلیل ثبت قوی و ارائه آدرس از مالک سایت و دریافت کد ملی و دریافت شماره تماس معتبر و این که چون دامنه ملی هستند امکان ثبت شکایت از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا وجود دارد بهتر است.

چرا نباید به سایت هایی که ابتدای آنها کلمه ad آورده شده جهت تعمیر یخچال اسنوا در مشهد اعتماد کرد؟

کلمه ad  که ابتدای سایت های که در سطح بالا نتایج جستجو قرار میگیرند تبلیغات گوگل هستن به تبلیغات توجه کردن همان اشتباهی است که خیلی از مشتریان انجام می‌دهند اعتماد به تبلیغات کالا کار اشتباهی است.

کلاهبرداران به راحتی می‌توانند از طریق تبلیغات گوگل در سطح بالای نتایج قرار بگیرند و از این طریق کلاهبرداری کنند، معمولا دارای جواز نیستند معمولا تعمیرکار متخصص نیستند و بازاریاب هستند، مکان خاصی ندارند، نمایندگی در شهر مربوطه ندارند و تکنسین محور هستند.

چرا باید جهت تعمیر یخچال اسنوا در مشهد به برندینگ توجه کرد؟

به احتمال زیاد نام دیجی کالا به گوشتان خورده باشد دیجی کالا یکی برندهای خوش نام و معتبر ایرانی است که توانسته با تعهد و تجربه و رضایت مشتری خود را در بین برندهای ایرانی معتبر کند.

برند ما در بین تعمیرکاران مجاز مشهد تعمیر است راه ارتباط با مشهد تعمیر شماره تماس 09154243007 – 09034243007 می باشد که مشتریان می‌توانند از طریق تماس یا واتس آپ سوالات خود را به صورت رایگان از ما بپرسند و یا در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنند تا کارشنان ما پاسخگوی آن‌ها باشند .

چرا نباید به آگهی های دیوار جهت تعمیر یخچال اسنوا در مشهد اعتماد کرد؟

همانطور که در بالا به آن اشاره شد سایت‌های تبلیغات آگهی صرفا شماره آگهی دهنده را در اختیار شما قرار می‌دهند و هیچگونه سابقه از داشتن جواز و تایید مکان در این سایت‌ها وجود ندارد و شما نمی‌دانید شخصی که به منزل شما مراجعه می‌کند آیا شخصی مطمئن و یا دارای جواز و مکان معتبر می‌باشد یا خیر

بسیاری از کلاهبرداری‌های انجام شده از طریق آگهی در دیوار رخ داده است.

نداشتن محل کار ثابت و جواز اتحادیه مهم است و باید به آن توجه کرد؟

چرا میگوییم داشتن مجوز ضروری است به علت اینکه اتحادیه اطلاعات و مشخصات شخص مزبور را داراست و در صورت ایجاد مشکل و اختلاف به آسانی قادر به رفع مشکل می‌باشد. اصولا لازمه‌ی کسب مجوز داشتن یک مکان ثابت و مشخص است. ارائه مدارک فنی در زمینه تخصص لازم، گذراندن دوره‌های فنی و حرفه‌ای و در نتیجه اخذ درجه تعمیرکاری و تبحر در زمینه موردنظر است.

به برند و معتبر بودن شرکت توجه کنید

سعی کنید با برندهای شناخته شده و معروف کار کنید به عنوان مثال دی‌جی کالا یکی از معتبرترین فروشگاه‌ها می‌باشد، شما میتوانید برند مشهد تعمیر را در اینترنت جستجو کرده و مکان ثابت و نام مالک اصلی برند را مشاهده کنید.

شارژ رایگان ایرانسل | شارژ رایگان همراه اول | با عضویت در باشگاه مشتریان مشهد تعمیر

[visual-link-preview encoded=”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”]

به کسب و کار و سابقه واقعی شرکت دقت کنید

به نام شرکت و سابقه خدماتی شرکت دقت کنید .

چرا و چطور به مشهد تعمیر اعتماد کنیم؟ مشهد تعمیر کجاست؟

مشهد تعمیر دارای 4 شعبه در سطح شهر مشهد با مجوز از اتحادیه مربوطه می باشد.

سناباد | سرافرازان بزودی افتتاح میشود | توس دو شعبه | طبرسی جنوبی | بلوار شریعتی | خدمات پارس

لوکیشن دفتر مرکزی در گوگل ثبت شده و شما میتوانید با تحقیق در مورد دامنه ما آدرس دفتر مرکزی و اطلاعات صاحب کسب و کار رو بدست آورید .

چرا باید بعد از پایان تعمیر به شماره 09154243007 اطلاع دهیم و رضایمندی خود را اعلام کنیم ؟

مشتری گرامی خواهشمندیم بعد از تعمیر دستگاه توسط تکنسین مربوطه رضایت‌مندی و هزینه دریافتی توسط تکنسین را به ما اعلام کنید تا گارانتی دستگاه شما بعد از تعمیر ثبت شود و ما را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری نمایید .

چگونه می‌شود از مشهد تعمیر انتقاد یا پیشنهادی کرد؟آیا انتقاد کردن تاثیر دارد؟

مشتری گرامی خواهشمندیم جهت اراِئه خدمات پس از فروش بهتر در شهر مشهد و سایر شهرهای استان خراسان برای ارتباط با مشهد تعمیر از طریق شماره‌های | 09154243007 | 09034243007 | انتقادات و پیشنهادات خود را اعلام نمایید .

چطور می توانیم با مشهد تعمیر به عنوان تکنسین | نماینده خدمات دارای جواز کسب | کار اداری | همکاری در فروش | همکاری داشته باشیم ؟

مراجعه کننده محترم به سایت مشهد تعمیر شما میتوانید اطلاعات و روزمه خود را از طریق ( ارتباط با ما ) ثبت یا به شماره | 090154243007 | 09034243007 در واتس آپ ارسال کنید؛ مجموعه مشهد تعمیر جهت استخدام هیچگونه محدودیت سنی و جنسیت ندارد و کلیه افراد میتوانند با هر رده سنی و تحصیلات و توانایی در مشهد تعمیر آموزش ببینند و کسب درآمد داشته باشند.

چگونه هزینه تعمیر را اقساطی پرداخت کنیم؟

مشتریان گرامی مشهد تعمیر در شهر مشهد، گلبهار و نیشابور میتوانند در صورت داشتن چک صیادی و کارمندی میتوانند هزینه قطعه را به صورت نقدی پرداخت و اجرت فاکتور را به صورت اقساط پرداخت کنند.

خرید یخچال اسنوا در مشهد چگونه است؟

تیم مشهد تعمیر در زمینه مشاوره، خرید و فروش یخچال اسنوا در مشهد فعال است. مشتری گرامی شما میتوانید با توجه به بودجه خرید و سایز که قصد خرید آنرا را دارید می‌توانید با کارشناسان مشهد تعمیر 09154243007 در ارتباط باشید .

تعمیر اقساطی یخچال اسنوا در مشهد

مشتریان گرامی در مشهد، نیشابور و گلبهار برای ارتباط با واحد فنی مشهد تعمیر 09154243007 میتوانید در صورت داشتن چک صیادی هزینه تعمیر یخچال خود را به صورت اقساطی تسویه حساب نمایید و گارانتی دریافت کنید. در مشهد تعمیر قطعه به صورت نقد خریداری شده و با مشتری به صورت نقدی تسویه خواهد شد. مشتریان میتوانند بخشی از قیمت قطعه و اجرت را به صورت دو تا سه قسط پرداخت کند .

همکاری با مشهد تعمیر

مشتریان گرامی مشهد تعمیر شما میتوانید جهت پرداخت هزینه تعمیرات با مشهد تعمیر همکاری نمایید و از تخفیفات ویژه برخوردار شوید. جهت همکاری و استخدام با شماره 09154243007 تماس بگیرید .

امتیاز دادن به مشهد تعمیر و اعلام رضایت از تعمیر یا انتقاد و پیشنهادات

مشتری گرامی شما میتوانید با سرچ زدن کلمه مشهد تعمیر به ما در اینترنت امتیاز دهید جهت دریافت ویدیو آموزشی امتیاز دادن و انتقاد از مشهد تعمیر به شماره 09154243007 یا شماره 09034243007 در واتس آپ پیام بدهید.

آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید اسنوا را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

فروش و تعویض فیلتر انواع ساید
فروش و تعویض فیلتر انواع ساید

علت عدم خروج آب از یخچال ساید بای ساید اسنوا  چیست؟

گاه اتفاق می‌افتد که هرچه پدال آب یخچال را فشار دهید آبی از آن خارج نشود، اما علت آب نیامدن از یخچال ساید چیست؟

موارد متعددی می‌تواند منجر به این اختلال شود. این موارد شامل:

 • فریزر تازه نصب شده است: در صورتی که یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا خود را به تازگی خریداری کرده‌اید،
 • پس از نصب باید ۳۰ ثانیه پدال آبریز را فشار دهید و سپس آن را رها کنید و پس از چند ثانیه مجدد این کار را تکرار کنید (حدود ۴- ۵ باز این فرایند را تکرار کنید.)، این کار باعث تخلیه شدن هوای داخل شلنگ می‌شود.
 • کلید Dispenser: مطمئن شوید که گزینه آب را با این کلید انتخاب کرده‌اید و کلید در حالت Display است.
 • به پایان رسیدن عمر مفید فیلتر یخچال: در صورتی که عمر فیلتر به پایان رسیده باشد، تجمع املاح موجود در آب باعث مسدود شدن مسیر خروج آب شده و آبی به دستگاه نخواهد رسید
 • . علت قطع شدن آب آبسردکن در اکثر مواقع ناشی از فیلتر داخلی است و به فیلتر تصفیه آب خارجی تاثیری در آن ندارد.
 • خرابی پمپ و یا شیربرقی: وجود اختلال در این قطعه نیز مانع از جریان یافتن آب به درون آبسردکن خواهد شد.
 • در صورتی که متوجه اختلال در آن شدید بهتر است با یک تکنسین تعمیر یخچال فریزر جهت تعویض آن تماس بگیرید.
 • انجماد آب درون منبع آب یخچال
 • باز نبودن شیر آب یخچال فریزر
 • وجود پوسیدگی در شیلنگ آب یخچال
 • اختلال در سیستم برق رسانی آب ساید بای ساید
 • قطعی آب منزل
 • تا خوردگی شیلنگ ها
 • پارگی شیلنگ ها

تمامی موارد بالا می‌توانند باعث اختلال به وجود آمده در یخچال شوند.

لازم است یک به یک آنها را تا رسیدن به علت اصلی بررسی کنید. اما با این حال ممکن است هیچ کدام از موارد بالا مشکل نداشته باشند.

در این صورت بهتر است جهت بررسی تخصصی‌تر با یک کارشناس تعمیر یخچال فریزر سایدبای‌ساید اسنوا در محل تماس بگیرید.

تعویض فیلتر یخچال اسنوا در مشهد

تعویض فیلتر ساید سامسونگ مشهد

انواع فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا

در یخچال‌های امروزی اغلب دو نوع فیلتر داخلی و خارجی به کار برده می‌شود، اغلب یخچال‌ها هردو فیلتر را دارند اما ممکن است در برخی فقط یکی از اینها به کار رفته باشد.

در صورتی که یخچال شما فقط فیلتر داخلی را داراست، بهتر است اقدام به نصب یک فیلتر خارجی در مسیر آب ورودی به یخچال کنید تا کیفیت آب مصرفی بالاتر رفته و عمر فیلتر داخلی افزایش یابد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید اسنوا

تعمیر ساید اسنوا در مشهد

نصب و تعویض فیلتر انواع تصفیه آب در مشهد

محل نصب فیلتر داخلی یخچال ساید بای ساید اسنوا

فیلترهای داخلی در مدل‌های مختلف در قسمت‌های متفاوتی قرار می‌گیرند.

در بیشتر یخچال‌های ساید بای ساید در بالای سقف دیده می‌شوند و در برخی دیگر در زیر محفظه یخ داخل درب یخچال هستند.

همچنین فیلترها انواع مختلف با اشکال متفاوت دارند مانند لیوانی و استوانه‌ای.

محل نصب احتمالی فیلتر در یخچال فریزر ساید بای ساید LG

محل نصب فیلتر خارجی یخچال ساید بای ساید اسنوا

محل نصب فیلترهای خارجی در پشت یخچال و بین شیر آب و محل ورود آب به یخچال است.

شکل این فیلتر مانند کپسول است که در هر طرف آن یک سوراخ برای شلنگ وجود دارد.

یک طرف برای ورود آب و یک طرف خروجی است که با یک فلش مشخص شده‌اند.

این فیلترها غالبا از جنس زغال فعال و کربن هستند که برای حذف رنگ، بو و مزه نامطبوع از آب استفاده می‌شوند و هرگونه بوی مواد شیمیایی و کلر را نیز از بین می‌برند.

بعضی از فیلترها نیز املاح و رسوبات آب را حذف می‌کنند.

بعضی از این فیلتر ها دو کاره یا سه کاره نیز هستند .که کیفیت آب را بالاتر میبرند .

تعویض فیلتر ساید اسنوا مشهد

استفاده از کدام مدل از فیلترها اغلب توصیه می‌شود؟

فیلتر تصفیه آب یخچال اسنوا در بیشتر مدل‌ها از نوع سه مرحله‌ای است.

در مرحله اول فیلتر از نوع  pp۵ میکرونی است که برای حذف ذرات بزرگتر از ۵ میکرون مثل شن، ماسه، گل، جلبک، لجن و رنگ داخل لوله‌ها کاربرد دارد.

در فیلترهای دو مرحله‌ای از یک فیلتر کربن فعال هم استفاده می‌شود.

این نوع فیلترها انواع آلاینده‌های شیمیایی، آفت‌کش‌ها، کلر و افزودنیهای آب را تصفیه می‌کنند و آب نوشیدنی گواراتری تحویل شما می‌دهند.

این فیلترها در یخچال ساید معمولا با عنوان فیلتر UDF شناخته می‌شوند.

اما در یخچال‌هایی که فیلتر سه مرحله‌ای دارند، علاوه بر دو فیلتر اولیه یک فیلتر سوم به نام آلکالاین هم وجود دارد.

این فیلتر آب را قلیایی می‌کند. PH موجود در آب را تنظیم کرده و اسیدهای چرب موجود در آب را تبدیل به کلسیم غنی شده می‌کند.

این فیلتر از نظر پزشکی بسیار توصیه شده است و آبی که پس از این سه مرحله دریافت می‌کنید،

از لحاظ کیفیت و سلامت قابل مقایسه با هیچ نوع آب تصفیه شده دیگری نیست.

زمان تعویض فیلتر یخچال ساید باید ساید اسنوا

در دفترچه راهنمای یخچال فریزر شرکت تولید کننده اغلب بازه زمانی مناسب جهت تعویض فیلتر را ذکر می‌کند.

فیلترهای داخلی یخچال را بهتر است بسته به میزان مصرف و زمان هر ۶ تا نهایت ۹ ماه یکبار، تعویض کنید،

فیلترهای خارجی نیز ۶ ماه و یا نهایت یکسال یکبار، باید تعویض شوند.

فیلترها از ورود گل و لای، ذرات فیزیکی، کلر و ترکیبات کلر و آلاینده‎های شیمیایی جلوگیری می‌کنند

تا آب سالم در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

لازم است این فیلترها در زمان معین تعویض شوند تا این وظیفه به درستی انجام گیرد.

روشن شدن چراغ فیلتر یخچال نشانه چیست؟

بر روی کنترل پنل یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا، چراغی تحت عنوان چراغ فیلتر (Water Filter) قرار گرفته است.

این چراغ وظیفه اطلاع رسانی فرا رسیدن زمان تعویض فیلتر را بر عهده دارد.

اما توجه کنید که این چراغ یک سنسور زمانی است و نباید از آن انتظار داشته باشید به صورت تخصصی فیلتر را مورد بررسی قرار دهد.

این چراغ هر شش ماه یکبار روشن می‌شود و یا ممکن است دچار اختلال شده و روشن نشود.

بهتر است که زمان تعویض فیلتر را یادداشت کنید تا در زمان معین اقدامات لازم را به عمل آورید.

تعویض فیلتر ساید بای ساید اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا  در مشهد

محل نصب فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا  در کجا قرار دارد؟

فیلتر بیرونی در قسمت پشت یخچال و در مسیر شیلنگ آب ورودی به یخچال قرار گرفته و نصب می‌شود.

اما مکان قرار گیری فیلتر درونی بسته به مدل یخچال فریزر سایدبای ساید اسنوا شما ممکن است متفاوت باشد.

شما می‌توانید با مشاهده و بررسی آن را پیدا کنید و یا از کاتالوگ یخچال استفاده کنید.

تعمیر یخچال و فریزر در محل با مشهد تعمیر

در صورت مشاهده هرگونه مشکل در نصب و راه اندازی یخچال و همچنین خرابی یخچال خود،

به راحتی می‌توانید در سامانه مشهد تعمیر09154243007 درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناس باشید.

درخواست تعمیر یخچال و فریزر

نحوه تعویض فیلتر درونی یخچال  ساید بای ساید اسنوا

پیشتر در رابطه با انواع فیلتر و زمان مناسب جهت تعویض فیلتر صحبت کردیم.

اما سوالی که در اینجا مطرح می‌شود، نحوه تعویض فیلتر است.

در ادامه این مقاله ابتدا به نحوه تعویض فیلتر درونی و سپس به نحوه تعویض فیلتر بیرونی می‌پردازیم.

برای تعویض فیلتر درونی یخچال اسنوا کافی است مراحل زیر را طی کنید:

 1. یخچال فریزر را کمی به جلو بکشید.
 2. برای بستن شیر آب ورودی به یخچال مسیر شلنگ را دنبال کنید و پس از مشاهده شیر آن را ببندید.
 3. آب مانده در یخچال را تخلیه کنید. برای این کار از یک ظرف استفاده کنید
 4. تا آب باقی مانده درون آن بریزد و سپس کلید برداشت آب را فشار دهید.
 5. درب یخچال را باز کرده و در صورت تمایل مواد غذایی درون یخچال را بیرون بیاورید تا نگران برخورد دستتان با آنها نباشید.
 6. مکان قرار گیری فیلتر خود را با توجه به موارد گفته شده و یا دفترچه راهنمای یخچال فریزر خود پیدا کنید.
 7. در انتهای فیلتر کلید Push قرار دارد آن را به داخل فشار دهید و درب را به سمت پایین بکشید.
 8. فیلتر را به سمت پایین حرکت داده و خارج سازید، در برخی مواقع لازم است آن را کمی چرخانده و به سپس به بیرون بکشید.
 9. (این مورد در صورت لزوم با علامت یک فلش روی فیلتر نمایش داده می‌شود.)
 10. مکان قرار گیری فیلتر را بررسی و تمیز کنید.
 11. فیلتر جدید را در مکان مشخص قرار داده و به داخل فشار دهید.
 12. فیلتر را به سمت بالا ببرید و درب آن را ببندید.
 13. پس از اطمینان از درستی قرار گیری فیلتر، شیر آب را باز کنید.

در صورت لزوم فیلتر جدید را پس از قرار دادن در جای خود، کمی بچرخانید.

نحوه تعویض فیلتر بیرونی یخچال ساید بای ساید  اسنوا

برای تعویض فیلتر بیرونی یخچال فریزر اسنوا، اقدامات زیر را انجام دهید:

 1. در مرحله اول یخچال را به سمت جلو هدایت کنید تا به قسمت پشت ساید دسترسی داشته باشید.
 2. سپس شیر ورودی آب را ببندید
 3. فیلتر متصل بیرونی را خارج کنید: این فیلتر ممکن است حالت‌های مختلفی داشته باشد:
 • فیلتر با اتصال فیتینگی: برای خارج کردن این نوع فیلتر ضامن بیضی شکل بر روی فیلتر را که شلنگ به آن وارد شده است
 • به داخل فشار دهید تا شیلنگ رها شود.
 • فیلتر با اتصال میله‌ای: در این حالت لازم است
 • جهت خارج کردن شیلنگ از یک پیچ‌گوشتی تخت استفاده کرده و شیلنگ را به سمت بیرون هدایت کنید.
 • فیلتر با اتصال مهره‌ای: در این حالت کافی است برای رها سازی شیلنگ مهره را باز کنید،
 • در صورتی که مهره سفت شده بود میتوانید شیلنگ را از محل اتصال ببرید. البته در این مورد مواظب باشید که شیلنگ کوتاه نشود.
 1. قسمتی از شیلنگ را که در درون فیلتر قرار داشت را به صورت عمود ببرید و از سلامت شیلنگ اطمینان حاصل کنید.
 2. فیلتر جدید را به آن متصل کنید. دقت کنید که شیلنگ آب ورودی به فیلتر و خروجی از آن را درست متصل کنید.
 3. بر روی فیلتر محل نصب شیلنگ آب ورودی به فیلتر با نام INLET و خروجی از آن OUTLET (آب تصفیه شده)، مشخص شده است.
 4. یک ظرف در زیر قسمت خروجی آب قرار داده و قبل از متصل کردن شیلنگ خروجی، شیر آب را باز کنید.
 5. بسته به نوع فیلتر استفاده شده (فیلتر الیافی و یا فیلتر کربن فعال)، اجازه دهید ۵ تا ۱۰ لیتر آب از فیلتر عبور و خارج شود.
 6. شیر آب را ببندید
 7. شیلنگ خروجی از فیلتر (شیلنگی که به یخچال متصل است و آب را تامین می‌کند) را به آن متصل کنید.
 8. فیلتر را روی نگهدارنده قرار دهید.
 9. در انتها شیر آب ورودی را باز کنید.
 10. بهتر است بعد انجام این مراحل هواگیری فیلتر با فشردن پدال آب خروجی به مدت ۳۰ ثانیه و ۴ بار تکرار این عمل، انجام گیرد.

تعویض فیلتر یخچال اسنوا در مشهد

تعمیر ماکروفر اسنوا در مشهد

نحوه تعویض شیلنگ آب یخچال ساید باید ساید اسنوا

تعویض شیلنگ یخچال بهتر است جهت جلوگیری از ورود آسیب به دستگاه،

توسط تکنسین ماهر انجام گیرد. با این حال جهت تعویض شیلنگ مراحل زیر را طی کنید:

 • ابتدا جداره درب یخچال را باز کنید.
 • فوم‌ها را خارج کنید.
 • حال اقدام به تعویض شیلنگ کنید.

مراحل گفته شده کوتاه است و به نظر آسان می‌آید ولی این کار از حساسیت بالایی برخوردار است

و کوچکترین بی‌دقتی و خطا باعث آسیب جدی به یخچال می‌شود.

ریست فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا چگونه انجام می‌گیرد؟

در صورتی که چراغ فیلتر روشن شده است و اقدامات لازم را جهت تعویض فیلتر انجام دادید،

بر روی پنل صفحه نمایش یخچال سایدبای‌ساید دکمه ای تحت عنوان Reset قرار گرفته است .

که می‌توانید برای ریست فیلتر و خاموش شدن چراغ هشدار، آن را به مدت سه ثانیه فشار دهید.

ممکن است در برخی دیگر از مدل‌ها این دکمه با عبارت ریست وجود نداشته باشد در اینصورت به موارد زیر توجه کنید:

 • به دنبال آیکونی با یک دایره و چند نقطه درون آن باشید و آن را سه ثانیه جهت ریست فیلتر فشار دهید.
 • اگر پنل دارای منو است، پس از ورود به منو وارد قسمت فیلتر شده و آن را انتخاب کنید.
 • دکمه‌های ice type و child lock یا ice water و alarm را همزمان با هم فشار دهید تا ریست انجام گیرد.

علت خروج آب سیاه از فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا چیست؟

در ساخت فیلترهای جدید از کربن اکتیو و زغال استفاده می‌شود، در نتیجه هنگامی که آب برای اولین باز از آن عبور می‌کند به رنگ تیره خارج می‌شود.

این یکی از معیارهای اطمینان از صحت و نو بودن فیلتر تازه برای شما به شمار می‌آید.

۱۰ لیتر ابتدایی آب خروجی پس از تعویض فیلتر، قابل شرب نیست.

چگونه سیاهی آب فیلتر یخچال  سایدبای ساید اسنوا را برطرف کنیم؟

 • در صورتی که فیلتر بیرونی را تعویض کرده‌اید:

این مورد را پیشتر به شما آموختیم کافیست تا پس از نصب شیلنگ ورودی به فیلتر شیر آب را باز کنید و

اجازه دهید از قسمت خروجی آب سیاه خارج شود و این کار را تا زمانی که آب شفاف شود ادامه دهید.

 • در صورتی که فیلتر داخلی را به تازگی تعویض کرده‌اید:

اقدام به برداشتن آب از آبسردکن کنید تا هنگامی که آب بدون سیاهی از آن خارج شود.

عدم تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا  باعث چه مشکلاتی می‌شود؟

نکته‌ای که نباید فراموش شود این است که فیلترها باید در زمان معین تعویض شوند زیرا مواد داخلی آنها اشباع شده و کار تصفیه به درستی انجام نخواهد شد.

به‌علاوه پس از مدتی باکتری‌ها نیز در آنها رشد کرده که خود باعث آلودگی آب می‌شوند.

از سوی دیگر کم شدن فشار آب ممکن است باعث اختلال در شیر برقی و حتی سوختن آن خواهد شد که تعمیر آن هزینه سنگینی را به دنبال دارد.

تعویض فیلتر یخچال اسنوا در مشهد

نحوه تعویض فیلتر یخچال

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا مشهد

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا  مشهد  : آپشنی نوین در ساید های امروزه میباشد ،

قابل ذکر است تولید کننده های داخلی و خارجی با استفاده از این آپشن طرفدارهای بسیاری را جذب کرده اند که فروش مناسب و قابل توجیهی نیز دارند .

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید نسبت به برندهای مختلف روش متفاوتی دارند ، که در ادامه مطلب به این روشها میپردازیم .

چرا باید فیلتر یخچال ساید بای ساید خود را عوض کنیم ؟

تعویض به موقع و با کیفیت فیلتر تصفیه آب یخچال : 1 _ آب را معدنی میکند 2_نیترات به آب میدهد 3_باعث آنتی باکتریال آب میشود .

با اوصاف کلر ، رسوب ، املاح و باکتری در آبهای مناطق مختلف کشورمان نیاز اساسی نیاز اساسی به تصفیه آب میباشد .

اینکه رسوب و املاح آب منطقه چه درصدی است ؟ چه لوله هایی در ساختمان به کار برده شده و جرم داخل لوله های ساختمان به چه میزان است ؟

درصد کلر ، نیترات و  باکتری موجود در آب به چه مقدار است ؟ چه نوع فیلتری در ساید شما به کار برده شده است ؟  از موضوعات اساسی و مهم انتخاب فیلتر میباشد .

فروش و تعویض فیلترهای اصلی یخچال و ساید بای ساید اسنوا

 1. فروش ویژه فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک
 2. فیلتر یخچال ساید بای ساید فریجیدر
 3. فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا
 4. فیلتر یخچال ساید بای ساید دوو
 5. فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا
 6. فیلتر یخچال ساید بای ساید کنوود
 7. فیلتر یخچال ساید بای ساید مابه
 8. فیلتر یخچال ساید بای ساید وستینگ هاوس
 9. فیلتر یخچال ساید بای ساید بکو
 10. فیلتر یخچال ساید بای ساید هایسنس
 11. فیلتر یخچال ساید بای ساید هیتاچی
 12. فیلتر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل

فیلترهای تصفیه آب یخچال ساید بای ساید موجود در بازار

1 : فیلتر طعم و رایحه

2 : فیلتر کلر و باکتری

3 : فیلتر نیترات

4 : فیلتر معدنی

ریست فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا

نحوه ریست فیلتر آب یخچال ساید بای ساید ؟ ریست یخچال چگونه است ؟ علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال چیست ؟ دلیل قرمز شدن چراغ یخچال فیلتر ؟

چراغ فیلتر یخچال دارای سه رنگ است ، اگر دیدید رنگ آن قرمز یا صورتی شده باید به فکر تعویض فیلتر یخچال خود باشید

و اگر به تازگی آن را تعویض نموده اید ، باید بدانید یخچال شما نیاز به ریست فیلتر یخچال دارد ، ما در زیر به نحوه ریست فیلتر یخچال برای برندهای مختلف میپردازیم .

در ابتدا به چند نمونه مرسوم برای ریست فیلتر یخچال میپردازیم و سپس به نحوه ریست فیلتر آب یخچال برای برندهای مختلف اشاره میکنیم :

 • در بعضی از یخچالها ، صفحه نمایش آنها دکمه ای به نام فیلتر دارد ، کافی است دکمه فیلتر را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا فیلتر یخچال شما ریست شود .
 • اگر در صفحه نمایش یخچال خود دکمه ای را دیدید که یک دایره با چند نقطه داخ آن میباشد ، به آن دکمه ریست میگویند و کافی است آن را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا ریست شود .
 • در صفحه نمایش بعضی از یخچال ها دکمه منو میباشد ، کافی است با ورود به آن به قسمت منوی اصلی بروید و قسمت ریست فیلتر را انتخاب نمایید تا فیلتر یخچال شما ریست شود .
 • بعضی از یخچالها برای ریست شدن نیاز به فشردن دو دکمه ترکیبی با هم میباشد ، بعد از پیدا کردن آن دکمه و دکمه خاموش/روشن میتوانید با نگه داشتن همزمان به ریست فیلتر یخچال خود بپردازید .

نحوه نصب و تعویض فیلتر بیرونی تصفیه آب یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک ، آدمیرال ، اسنوا ، الجی ، دوو ، اسنوا  ، هایت پوینت ، فریجیدر ، وستینگهاوس ،ویرپول

1 : در ابتدا شیر ورودی آب یخچال را ببندید .

2 : در صورتیکه قبلا فیلتر بیرونی داشته اید واشر به رنگ قرمز را با انگشت شصت گرفته و سپس دو سر لوله را بیرون بکشید و در غیر این صورت لوله را با قیچی برش دهید .

3 : فیتینگها را داخل قرار دهید و محکم کنید .

4 : لوله ای که از شیر آب آمده را داخل سمت راست فیلتر تصفیه آب وارد کنید و سپس شیر آب را باز کنید و یک ظرف بزرگ زیر آن قرار دهید تا آب سیاه ناشی از کربن داخل فیلتر از آن خارج شود و مجددا شیر آب را بسته و این کار را در سمت چپ فیلتر تکرار نمایید .

5 : در نهایت شیر آب را باز کنید .

6 : این نکته را در نظر داشته باشید بعد از تعویض فیلتر تصفیه آب بیرونی یا داخلی یخچال ساید بای ساید چراغ تعویض فیلتر روشن میشود و برای از بین بردن این آلارم یخچال ساید بای ساید شما نیاز به ریست دارد .

نحوه ریست کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا ، الجی ، جنرال الکتریک

دکمه ( ice type و child lock ) یا دکمه ( ice water ) یا دکمه ( alarm ) یا دکمه ( reset ) را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا ریست انجام گردد ،

توجه داشته باشید در مدلهای مختلف دکمه ها به نامهای متفاوتی می باشند که در بالا عنوان شد .

نحوه ریست کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا و دوو

دکمه ( lock و filter sleep ) یا دکمه ( filter reset ) یا دکمه ( ice maker lock و lock ) را همزمان به مدت سه ثانیه نگه دارید تا ریست انجام گردد ،

توجه داشته باشید در مدلهای مختلف دکمه ها به نامهای متفاوتی می باشند که در بالا عنوان شد .

در بالا نحوه کامل تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید را شرح دادیم ، حالا میتوانید با اطمینان کامل  آب آشامیدنی تصفیه شده را شرب نمایید .

زمان تعویض فیلتر یخچال

قابل ذکر است زمان تعویض بر حسب معیار کیفیت و اورجینال بودن فیلتر یخچال ملاک می باشد ، فیلترهای مرسوم و موجود در بازار  دارای 6 ماه تاریخ مصرف میباشد .

اما تمامی فیلترهای تصفیه یخچال ساید بای ساید که توسط تکنسینهای مجموعه  مشهد تعمیر تعویض میشود دارای یکسال ضمانت تعویض است

و ضمنا تا دو سال نیاز به تعویض ندارد.

مجموعه مشهد تعمیر با ارائه انواع فیلترهای تصفیه آب یخچال ساید بای ساید اسنوا ، الجی ، بوش ، آاگ ، دوو ، جنرال الکتریک ، کنمور ، وستینگهاوس ، فریجیدر ، اسنوا ، هایت پوینت ، ویرپول ، مابه ، مای تگ ، هیتاچی ، کنوود ، پروفایل آماده خدمات به شما عزیزان در سراسر مشهد  میباشد .

زمان تعویض فیلتر یخچال را با توضیحات کامل در زیر برای شما شرح داده ایم ، با مشهد تعمیر همراه باشید .

تعویض فیلتر یخچال اسنوا در مشهد

فیلتر یخچال با چه فاصله زمانی باید تعویض شود؟

چطور متوجه زمان تعویض فیلتر یخچال اسنوا شویم

ما روزانه از وسایل و دستگاه های مختلفی استفاده می کنیم که هر کدام سریس و نگهداری مخصوص خود را نیاز دارد.

برای مثال هر چند وقت یک بار باید روغن موتور اتومبیل خود را تعویض کنیم تا طول عمر موتور آن را افزایش دهیم و همچنین از تجمع اشغال و کثیفی که ایجاد صدمه به موتور می کنند، جلوگیری کنیم.

مطمئنا آبی که شما و خاونواده تان هر روز می نوشید، مهم تر از روغن موتور اتومبیلتان می باشد. خلوص و تمیزی آبی که می نوشید تاثیر مستقیم بر سلامت جسم شما دارد.

سیستم فیلتراسیون یخچال و ساید اسنوا

امروزه سیستم های مختلفی برای فیلتراسیون و خالص سازی آب آشامیدنی در بازار موجود است و رایج ترین آن ها سیستم فیلتراسیونی ست که در یخچال ها تعبیه می شود.

اکثر یخچال های مدرن که در دو دهه اخیر ساخته شده اند، دارای سیستم فیلتراسیون می باشند و یخ و آب را از طریق دیسپنسر واقع در روی در یخچال فراهم می کنند.

حقیقیت این است که آبی که از شیر به دست ما می رسد، از مسیر های طولانی فولادی، پلاستیکی و مسی عبور می کند و در این مسیر ناخالصی های فراوانی به آن اضافه می شود.

همین ناخالصی ها در فیلتر یخچال به دام افتاده و به تدریج آن را اشباع و حتی مسدود می کنند.

بیشتر متخصصین و تولید کنندگان یخچال پیشنهاد می کنند که حداقل هر شش ماه یک بار فیلتر آب یخچال خود را تعویض کنید.

شش ماه یک مقدار متوسط است و می تواند بر حسب میزان استفاده و جریان آب می تواند تغییر کند.

عدم تعویض فیلتر آب یخچال به طور منظم

عدم تعویض فیلتر آب یخچال به طور منظم، باعث می شود آلاینده های غیر جذب شونده و باکتری در فیلتر تجمع کرده و باعث ایجاد بو و طعم بد در آب شود.

اگر مطمئن نیستید چقدر از آخرین باری که فیلتر یخچال خود را تعویض کردید می گذرد، بعضی نشانه ها می توانند این موضوع را به شما یاداوری کنند.

وقتی آب طعم و بوی ناخوشایندی بگیرد و یا اگر فشار آب به تدریج کاهش پیدا کند، متوجه می شوید که زمان تعویض فیلتر آب یخچال فرا رسیده است.

تعویض فیلتر یخچال اسنوا در مشهد

دو نوع فیلتر در یخچال وجود دارد : 1 – تعویض فیلتر داخلی یخچال اسنوا   2 – تعویض فیلتر بیرونی یخچال اسنوا

برای صرفه جویی در زمان در هنگام تعویض فیلتر آب یخچال ، لوازم مورد نیاز خود را از قبل آماده کنید:

 • فیلتر آب جدید که قبلا خریداری کرده اید
 • آچار
 • نوار چسب
 • حوله
 • ماژیک یا روان نویس
 • مرحله اول:

فیلتر آب یخچال خود را پیدا کنید. در بیشتر مدل ها، فیلتر آب در قسمت مشبک پایین یخچال قرار دارد.

همچنین ممکن است فیلتر آب در پشت گوشه بالای سمت راست یخچال قرار داشته باشد. با پیدا کردن فیلتر، یک دکمه خواهید دید که فیلتر  را آزاد می کند.

 • مرحله دوم:

فیلتر قدیمی یخچال خود را جدا کنید. بسته به نوع یخچال، این کار را با دو روش می توانید انجام دهید.

برای مدل هایی که فیلتر آن ها دارای کلاهکی ست که یک چهارم دور کامل می چرخد، فیلتر یخچال را با چرخاندن دکمه در خلاف جهت عقربه های ساعت باز کنید.

برای این کار ممکن است به آچار نیاز پیدا کنید. وقتی که کلاهک در موقعیتی عمودی ست، آن را بکشید تا فیلتر را جدا کنید.

کلاهک فیلتر را از کارتریج فیلتر جدا کنید و در یک جای مطمئن قرار دهید. ازاین کلاهک برای فیلتر جدید نیز استفاده خواهید کرد.

اگر کلاهک فیلتر یخچال شما دارای کلاهکی ست که دکمه ای دارد که باید آن را فشار دهید،

دکمه را بعد از کلاهک فشار دهید و همزمان فیلتر آب را بکشید تا آن را جدا کنید.

برای آزاد کردن کلاهک، در خلاف جهت عقربه های ساعت آن را بچرخانید تا از فیلتر جدا شود.

کلاهک را در جایی مطمئن نگه داری کنید تا دوباره از آن استفاده کنید.

وقتی فیلتر را از یخچال جدا کنید، ممکن است آب از آن چکه کند. برای جلوگیری از چکه کردن آب، فیلتر را در وضعیت عمودی بگیرید.

فیلتر قدیمی را روی حوله ای قرار دهید تا آب را جذب کند.

·         مرحله سوم:

فیلتر جدید را از بسته بندی اش باز کنید و کارتریج را تعویض کنید.

اگر فیلتر شما دارای کلاهکی ست که یک چهارم دور می چرخد، به راحتی آن را روی فیلتر جدید بلغزانید.

اگر کلاهک فیلتر یخچال شما دارای دکمه ای بود که باید آن را فشار می دادید،

فیلتر و کلاهک را بر روی هم تنظیم کنید و کلاهک را بپیچانید تا صدای جا افتادن آن را بشنوید.

 • مرحله چهارم:

کلاهک فیلتر را در جای خود قرار دهید. در کلاهک هایی که یک چهارم دور می چرخند،

مطمئن شوید که فیلتر در حالت عمودی قرار دارد. فیلتر را در جایش قرار دهید و مراقب باشید که بیش از حد آن را محکم نپیچید.

کلاهک را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا صدای جا افتادنش شنیده شود.

در فیلترهایی که کلاهکشان دارای دکمه است، فیلتر را در جایگاهش تنظیم کنیدو با جا افتادن فیلتر در جایگاهش، صدایی خواهید شنید.

 • مرحله پنجم:

دو یا چند گالن آب را از فیلتر جدید عبور دهید تا هر گونه اثری از کربن را از بین ببرید.

این کار کمتر از پنج دقیقه زمان می برد و مانع اسپری شدن آن از دیسپنسر می شود.

همچنین این کار ناخالصی های تشکیل شده در هنگام تولید در کارخانه را از بین می برد.

·         مرحله ششم:

یک نوار چسب بر روی بدنه خارجی فیلتر قرار دهید و تاریخ تعویض آن را رویش بنویسید.

با این کار می توانید به یاد داشته باشید که نوبت بعدی تعویض آن چه زمانی ست.

اگر یخچال شما دارای چراغ نشانگر زمان تعویض فیلتر است این کار مرحله را نادیده بگیرید.

 • مرحله هفتم :

چراغ نمایشگر را ریست کنید. نحوه ریست کردن یخچال در دفترچه راهنمای آن شرح داده شده است. در بیشتر مدل ها، باید دکمه ریست را چند با فشار دهید یا آن را چند ثانیه نگه دارید.

3 نظر

 1. آواتار کسرایی

  تعویض فیلتر ساید در مشهد – تعویض فیلتر سه مرحله ای ساید در مشهد

 2. آواتار سوگل امامی

  سلام برای تعویض فیلتر ساید اسنوا در مشهد با چه شماره ایی تماس بگیرم ما خیابان طبرسی هستیم نمایندگی دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *