نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد

52 / 100

تعمیر لباسشویی در مشهد | دلایل لرزش ماشین لباسشویی در زمان خشک کردن | تعمیرات اقساطی 2 ماهه | با چک صیادی| نصب و مشاوره

تعمیرات ماشین لباسشویی در محل 

تعمیرات انواع لباسشویی در مشهد | 09154243007 

تعمیر لباسشویی در منزل و در حضور شما صورت می پذیرد

دلایل لرزش ماشین لباسشویی در زمان خشک کردن

دلایل لرزش ماشین لباسشویی در زمان خشک کردن

نصب لباسشویی باید توسط افراد متخصص صورت گیرد.دستگاه های نو مجهز به قفل دیگ توسط پیچ یا اهرم می باشد که باید قبل از راه اندازی توسط تکنسین باز شود.

دلایل لرزش ماشین لباسشویی در زمان خشک کردن

چه مقدار لباس داخل دستگاه بریزیم؟

ظرفیت لباسشویی ها بر حسب مقدار کیلو محاسبه می گردد.از 5 کیلو تا 15 کیلو.

اما سوال اینجاست که چگونه متوجه وزن لباس با سنگینی آب شویم؟جواب شما این است: اگر شما حجم لباس را رعایت کنید تقریبا با اختلاف اندک وزن را هم رعایت کرده اید ، حجم لباس داخل لباسشویی باید به اندازه ای باشد که بعد از ریختن لباس داخل دستگاه ، به اندازه یک وجب در قسمت بالای آبکش خالی بماند.

فرقی نمی کند لباس شما از چه جنسی (نخی ،پلاستیک ،حریر ،ساتن ،پشمی و غیره) باشد.

حجم البسه را همان گونه که گفته شد رعایت کنید. از ریختن  حوله حمام تن پوش به تنهایی داخل لباسشویی خودداری کنید زیرا حوله ی حمام باید همراه با چند تکه حوله دست و صورت یا چند تکه لباس باشد.

از ریختن دو حوله حمام تن پوش داخل لباسشویی خودداری کنید زیرا قدرت  جذب حوله آنها بسیار زیاد است و بسیار سنگین می شوند.
تراز بودن پایه های لباسشویی عامل بسیار مهمی برای ثابت بودن لباسشویی  می باشد ، بطوریکه هر چهار ضلع دستگاه باید در یک خط قرار بگیرد. ممکن است بر اثر مرور زمان پایه های لباسشویی قدرت اصطحکاک و چسبندگی خود را از دست داده باشد ،نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

در دستگاه های یک نسل قبل نگهداشتن وزن دیگ لباسشویی بر عهده پایه های لرزش گیر بود و در دستگاه های نسل جدید آن وظیفه را کمک فنر یا پایه های لرزش گیر به هر دلیلی فرسوده شده باشد نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

آبکش لباسشویی قطعه ای حساس و دقیق می باشد؛ کم یا زیاد لباس ریختن می تواند آن را از حالت بالانس خارج کند در این صورت لباسشویی تکان های شدیدی می خورد، توجه داشته باشید آبکش در زمان خشک کردن باید در مرکز صفر بچرخد.
عدم تخلیه آب لباسشویی و کند تخلیه کردن می تواند باعث تکان خوردن لباسشویی شود ، به این دلیل که لباس قبل از شروع به چرخیدن باید وزن قابل توجهی از آب ذخیره کرده را از دست داده باشد و در صورت داشتن آب زیاد ،وزن زیادی را به دستگاه تحمیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *